2018 CSST Pohár starosty města Zbýšov dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji s mezinárodní účastí

2018-06-30, Czechia, Zbýšov

Place Lifter Home Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
Women Classic 138 Juniors
1 Lenka Wolfová Czechia F 22~ Classic 138 137.5 270 126.7 308.6 705.4 346.17
2 Kateřina Prípadová Czechia F 18~ Classic 138 136.2 220.4 132.2 292.1 644.8 318.76
3 Tereza Herrmannová Czechia F 18~ Classic 138 137.8 231.5 121.2 292.1 644.8 316.04
4 Tereza Rábová Czechia F 18~ Classic 138 132.2 203.9 121.2 242.5 567.7 287.08
Women Classic 158 Juniors
1 Klára Zmeškalová Czechia F 20~ Classic 158 150.3 308.6 148.8 358.2 815.7 374.86
2 Kateřina Kunclová Czechia F 19~ Classic 158 139.1 231.5 115.7 286.6 633.8 308.39
3 Šárka Kutálková F 19~ Classic 158 148.1 248 121.2 264.5 633.8 294.37
4 Johana Vančurová F 22~ Classic 158 147.9 187.4 137.8 253.5 578.7 269.06
Women Classic 114 Sub-Juniors
1 Eliška Košňarová F 16~ Classic 114 103.6 165.3 99.2 209.4 474 289.11
2 Denisa Turková Czechia F 14~ Classic 114 112.2 159.8 77.1 209.4 446.4 256.63
3 Lenka Stískalová Slovakia F 15~ Classic 114 113.1 143.3 121.2 176.3 440.9 251.94
4 Nela Gaudynová F 15~ Classic 114 105.3 132.2 77.1 203.9 413.3 249.09
Women Classic 158 Sub-Juniors
1 Karolína Adamová Czechia F 17~ Classic 158 122.1 225.9 165.3 286.6 677.9 364.87
2 Helena Uherková Czechia F 17~ Classic 158 131.1 214.9 115.7 292.1 622.8 317.01
3 Lucie Daňková Czechia F 17~ Classic 158 156.9 248 148.8 308.6 705.4 314.68
Men Classic 163 Juniors
1 Dominik Horváth M 19~ Classic 163 156.7 462.9 270 485 1218 409.18
2 Tomáš Pavlík M 21~ Classic 163 160.5 330.7 220.4 451.9 1003.1 331.15
3 Daniel Steuer M 18~ Classic 163 144.1 330.7 203.9 385.8 920.4 330.30
4 Filip Lukša M 18~ Classic 163 154.9 358.2 203.9 402.3 964.5 326.79
5 Tomáš Váňa M 18~ Classic 163 160 286.6 187.4 396.8 870.8 288.06
Men Classic 183 Juniors
1 Radek Pacoň M 20~ Classic 183 177.7 440.9 264.5 562.1 1267.6 390.72
2 Vojtěch Mitterwald M 20~ Classic 183 179.9 440.9 275.5 540.1 1256.6 384.39
3 Milan Zeman Czechia M 22~ Classic 183 176.6 413.3 292.1 507 1212.5 375.19
4 Pavel Hroš M 19~ Classic 183 177.4 407.8 264.5 540.1 1212.5 374.02
5 Ondřej Hilgert M 19~ Classic 183 180.3 380.3 319.6 468.4 1168.4 356.88
6 Petr Kolíšek M 20~ Classic 183 182.9 385.8 275.5 479.5 1140.9 345.43
7 Matěj Kmecko M 21~ Classic 183 176.3 396.8 237 462.9 1096.8 339.64
8 Lubomír Švaňhal M 21~ Classic 183 179.9 396.8 220.4 479.5 1096.8 335.50
9 Simon Konewka M 22~ Classic 183 178.1 385.8 259 429.9 1074.7 330.75
10 Lukáš Vašíček Czechia M 22~ Classic 183 176.6 374.8 275.5 396.8 1047.2 324.03
11 Jiří Křenovský M 18~ Classic 183 179.2 352.7 231.5 440.9 1025.1 314.29
12 Tomáš Houfek M 19~ Classic 183 173.2 363.7 231.5 418.8 1014.1 317.61
13 Aleš Lidmila M 18~ Classic 183 181 275.5 225.9 396.8 898.3 273.79
DQ Vojtěch Krejčiřík M 18~ Classic 183 179
Men Classic 205 Juniors
1 Hynek Fránek Czechia M 22~ Classic 205 201.7 563.2 374.8 540.1 1478.2 424.52
2 Martin Ürban Czechia M 22~ Classic 205 203.5 518.1 330.7 578.7 1427.5 408.23
3 Dominik Hruška M 22~ Classic 205 198.6 468.4 352.7 551.1 1372.3 397.18
4 David Svoboda M 19~ Classic 205 201.5 457.4 253.5 540.1 1251.1 359.50
5 Pavel Eminger M 19~ Classic 205 200.4 485 253.5 496 1234.6 355.71
6 Josef Krubner Czechia M 19~ Classic 205 201 429.9 281.1 440.9 1151.9 331.35
Men Classic 231 Juniors
1 Michal Dorotík Czechia M 22~ Classic 231 228.8 496 319.6 551.1 1366.8 372.00
2 Richard Adámek M 18~ Classic 231 227 440.9 352.7 529.1 1322.7 361.03
3 Matej Tuchyňa M 21~ Classic 231 213.4 440.9 314.1 523.6 1278.6 357.79
4 Adrián Kozler M 18~ Classic 231 226.4 407.8 275.5 573.2 1256.6 343.35
5 Petr Sitař M 19~ Classic 231 209.8 396.8 325.1 512.5 1234.6 348.01
6 Michal Svatoš M 20~ Classic 231 216.2 407.8 253.5 507 1168.4 325.10
7 Denis Kurečka Czechia M 18~ Classic 231 222 363.7 253.5 485 1102.3 303.46
Men Classic 264 Juniors
1 Jakub Telička M 19~ Classic 264 231.9 551.1 319.6 628.3 1499.1 406.07
2 David Havlíček M 19~ Classic 264 247.5 485 352.7 540.1 1377.9 365.56
3 Jakub Šigut M 18~ Classic 264 239.6 479.5 281.1 578.7 1339.3 358.84
4 Pavel Jiskra M 19~ Classic 264 253.5 496 330.7 507 1333.8 351.54
5 Zbyněk Zuna M 19~ Classic 264 262.5 462.9 292.1 501.5 1256.6 328.29
6 Roman Štěpánek Czechia M 19~ Classic 264 246 429.9 225.9 479.5 1135.3 301.76
Men Classic 145 Sub-Juniors
1 Tomáš Vorel Czechia M 17~ Classic 145 143.9 374.8 253.5 468.4 1096.8 394.09
2 Jan Majerský Czechia M 16~ Classic 145 141.5 385.8 259 440.9 1085.7 395.74
3 Vojtěch Haker M 17~ Classic 145 144.6 336.2 187.4 407.8 931.4 333.41
Men Classic 163 Sub-Juniors
1 Marek Vávra Czechia M 16~ Classic 163 157.8 418.8 237 485 1140.9 381.26
2 Matúš Vajdiar Slovakia M 17~ Classic 163 158.5 407.8 253.5 457.4 1118.8 372.74
3 Patrik Lněnička Czechia M 16~ Classic 163 157.2 402.3 225.9 413.3 1041.6 349.20
4 Dominik Kohout M 14~ Classic 163 149.4 330.7 220.4 396.8 948 330.37
5 Adam Vala M 14~ Classic 163 161.6 341.7 214.9 363.7 920.4 302.36
6 David Lacina M 14~ Classic 163 158.3 319.6 198.4 363.7 881.8 294.09
7 Filip Štěpánek M 15~ Classic 163 157.8 264.5 176.3 286.6 727.5 243.12
Men Classic 183 Sub-Juniors
1 Karel Rada #2 Czechia M 16~ Classic 183 180.1 507 303.1 529.1 1339.3 409.37
2 Denis Zsibrita Czechia M 17~ Classic 183 168.6 446.4 264.5 535.7 1246.7 397.52
3 Vojtěch Beran M 17~ Classic 183 173.9 424.4 248 474 1146.4 358.15
4 Filip Rybár Czechia M 16~ Classic 183 177.4 363.7 275.5 462.9 1102.3 340.02
5 Michal Suchánek M 17~ Classic 183 182.9 374.8 253.5 468.4 1096.8 332.08
6 Tomáš Řezanina M 17~ Classic 183 177.2 402.3 225.9 451.9 1080.2 333.48
7 Petr Paučo M 17~ Classic 183 177.7 374.8 214.9 407.8 997.6 307.48
8 Miroslav Launer M 15~ Classic 183 177 281.1 198.4 352.7 832.2 257.11
Men Classic 205 Sub-Juniors
1 Jakub Hlaváč Czechia M 17~ Classic 205 201.7 523.6 281.1 586.4 1391.1 399.51
2 Aleš Petr M 17~ Classic 205 196.2 418.8 253.5 551.1 1223.5 356.35
3 Arnošt Vogel M 17~ Classic 205 190.9 451.9 242.5 485 1179.4 348.56
4 Ondřej Šíp Czechia M 15~ Classic 205 198.2 424.4 220.4 479.5 1124.3 325.77
5 Robin Knápek M 17~ Classic 205 191.5 402.3 275.5 440.9 1118.8 330.02
6 Matěj Jurka Czechia M 16~ Classic 205 203.5 369.2 231.5 485 1085.7 310.50
7 Jan Matulík Czechia M 17~ Classic 205 201.5 352.7 237 485 1074.7 308.82
8 Ondřej Vačkář M 17~ Classic 205 200.4 385.8 231.5 440.9 1058.2 304.90
9 Štěpán Küschner M 16~ Classic 205 189.1 369.2 225.9 407.8 1003.1 297.97
Men Classic 231 Sub-Juniors
1 Jakub Lukeš M 17~ Classic 231 229.2 474 319.6 589.7 1383.4 376.24
2 Václav Vlk Czechia M 17~ Classic 231 224.2 485 330.7 556.6 1372.3 376.36
3 Vít Kučera M 17~ Classic 231 219.3 496 325.1 512.5 1333.8 368.94
4 Patrik Steinoch Czechia M 17~ Classic 231 229.7 429.9 352.7 507 1289.7 350.52
5 Vojtěch Lakomý M 16~ Classic 231 222.9 457.4 253.5 490.5 1201.5 330.25
6 Jaroslav Šesták M 17~ Classic 231 213.6 429.9 248 501.5 1179.4 329.88
7 Kamil Bartošík Czechia M 16~ Classic 231 231.2 374.8 275.5 462.9 1113.3 301.87
8 Daniel Kočandrle M 17~ Classic 231 227 363.7 264.5 451.9 1080.2 294.84
Men Classic 264 Sub-Juniors
1 Roman Šenkeřík M 17~ Classic 264 240 496 248 496 1240.1 332.06
2 Adam Hošák M 15~ Classic 264 248 341.7 231.5 363.7 936.9 248.45
3 Adam Rutar M 15~ Classic 264 262.3 264.5 165.3 418.8 848.7 221.78