2019 CSST Otevřené mistrovství České republiky juniorů dorostu a masters v silovém trojboji

2019-01-26, Czechia, Zastávka

Place Lifter Home Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
Women Equipped 138 Juniors
1 Tereza Rábová Czechia F 19~ Equipped 138 134.2 264.5 126.7 286.6 677.9 338.91
Women Equipped 158 Juniors
1 Tereza Herrmannová Czechia F 19~ Equipped 158 146.6 352.7 187.4 264.5 804.7 376.56
2 Natálie Plevová F 22~ Equipped 158 153.8 275.5 159.8 292.1 727.5 328.95
3 Aneta Střísková F 19~ Equipped 158 145.2 231.5 115.7 286.6 633.8 298.58
Women Equipped 138 Masters 2
1 Jitka Mašková Czechia F 50~ Equipped 138 132.2 165.3 115.7 220.4 501.5 253.64
Women Equipped 185+ Masters 3
1 Hana Takáčová Czechia F 64~ Equipped 185+ 194.9 330.7 203.9 325.1 859.8 339.57
Women Equipped 138 Sub-Juniors
1 Dominika Jansová Czechia F 17~ Equipped 138 129.6 253.5 154.3 330.7 738.5 379.40
Men Equipped 163 Juniors
1 Josef Klíma Czechia M 19~ Equipped 163 158 518.1 314.1 507 1339.3 447.10
2 Josef Pilský Czechia M 21~ Equipped 163 157.6 440.9 358.2 462.9 1262.1 422.22
3 Vojtěch Haker Czechia M 18~ Equipped 163 153 440.9 192.9 418.8 1052.7 360.21
Men Equipped 183 Juniors
1 Lubomír Švaňhal M 22~ Equipped 183 180.5 462.9 286.6 507 1256.6 383.53
Men Equipped 205 Juniors
1 Jakub Hlaváč Czechia M 18~ Equipped 205 204.1 661.4 341.7 639.3 1642.4 468.96
2 Martin Maršík Czechia M 20~ Equipped 205 194.4 462.9 308.6 507 1278.6 374.17
3 Matej Andar M 19~ Equipped 205 201.5 457.4 220.4 418.8 1096.8 315.16
4 Daniel Černý M 18~ Equipped 205 184.3 352.7 176.3 374.8 903.9 272.52
Men Equipped 231 Juniors
1 Evžen Sičevskyj Czechia M 21~ Equipped 231 224 677.9 418.8 666.9 1763.7 483.85
Men Equipped 264 Juniors
1 Martin Prokop Czechia M 19~ Equipped 264 241.6 661.4 462.9 584.2 1708.5 456.59
2 Roman Štěpánek Czechia M 20~ Equipped 264 256.1 573.2 297.6 529.1 1399.9 367.96
3 Jaroslav Šesták M 18~ Equipped 264 233.7 545.6 264.5 584.2 1394.4 376.71
4 Petr Schnajberk Czechia M 20 Equipped 264 240.3 363.7 253.5 440.9 1058.2 283.28
Men Equipped 145 Masters 1
1 Martin Čech Czechia M 44~ Equipped 145 137.5 341.7 192.9 424.4 959 358.21
Men Equipped 183 Masters 1
1 Martin Turek Czechia M 46~ Equipped 183 180.5 523.6 418.8 451.9 1394.4 425.58
2 Dušan Švarcbach Czechia M 43~ Equipped 183 172.1 474 253.5 496 1223.5 384.80
Men Equipped 205 Masters 1
1 Václav Patočka Czechia M 41~ Equipped 205 204.1 650.3 440.9 595.2 1686.5 481.55
2 Ondřej Přibyl Czechia M 39~ Equipped 205 203 440.9 330.7 685.6 1457.2 417.17
3 Radim Kopal M 44~ Equipped 205 204.6 529.1 418.8 485 1433 408.74
Men Equipped 231 Masters 1
1 Pavel Hulák M 44~ Equipped 231 227.9 584.2 490.5 551.1 1625.9 443.13
2 Marek Banas M 45~ Equipped 231 220 551.1 352.7 584.2 1488.1 411.13
Men Equipped 264 Masters 1
1 Miroslav Hejda Czechia M 40~ Equipped 264 236.7 617.3 451.9 628.3 1697.5 456.60
2 František Stříska M 47~ Equipped 264 232.8 562.1 385.8 518.1 1466 396.59
3 Robert Černovský Czechia M 40~ Equipped 264 240.5 540.1 380.3 534.6 1455 389.40
Men Equipped 264+ Masters 1
1 Pavel Syrový M 44~ Equipped 264+ 309.3 551.1 617.3 573.2 1741.6 441.32
Men Equipped 183 Masters 2
1 Vladimír Medek Czechia M 54~ Equipped 183 180.1 496 308.6 474 1278.6 390.84
Men Equipped 264 Masters 2
1 Ivo Jurman M 49~ Equipped 264 243.1 474 374.8 474 1322.7 352.80
Men Equipped 264+ Masters 2
1 Jan Verbič Czechia M 56~ Equipped 264+ 278.6 617.3 308.6 617.3 1543.2 398.01
Men Equipped 183 Masters 3
DQ Jaroslav Hodík Czechia M 60~ Equipped 183 181.4 385.8 440.9
Men Equipped 231 Masters 3
1 Josef Ptáček Czechia M 65~ Equipped 231 209 429.9 341.7 402.3 1173.9 331.55
Men Equipped 264 Masters 3
1 Petr Zamazal Czechia M 62~ Equipped 264 234.5 407.8 292.1 474 1173.9 316.75
Men Equipped 264+ Masters 3
1 Pavel Klepáč Czechia M 63~ Equipped 264+ 267.8 330.7 253.5 330.7 914.9 237.92
Men Equipped 231 Masters 4
1 Václav Primus Czechia M 70~ Equipped 231 222 281.1 209.4 347.2 837.7 230.63
2 František Hromas Czechia M 71~ Equipped 231 226.2 209.4 231.5 308.6 749.5 204.88
Men Equipped 163 Sub-Juniors
1 Patrik Lněnička Czechia M 17~ Equipped 163 159.4 435.4 253.5 446.4 1135.3 376.71
2 David Lacina Czechia M 15~ Equipped 163 160.5 396.8 242.5 440.9 1080.2 356.62
3 Matouš Kavický M 15~ Equipped 163 158.7 264.5 132.2 286.6 683.4 227.45
Men Equipped 183 Sub-Juniors
1 Karel Rada #2 Czechia M 17~ Equipped 183 178.5 462.9 297.6 507 1267.6 389.52
2 Filip Rybár Czechia M 17~ Equipped 183 181.8 385.8 275.5 457.4 1118.8 339.98
Men Equipped 205 Sub-Juniors
1 Matěj Jurka Czechia M 17~ Equipped 205 201 562.1 341.7 562.1 1466 421.72
2 Vojtěch Lakomý M 17~ Equipped 205 199.7 490.5 308.6 485 1284.2 370.62
3 Lukáš Wasserbauer Czechia M 17~ Equipped 205 183.2 440.9 253.5 440.9 1135.3 343.52
DQ Ondřej Šíp Czechia M 16~ Equipped 205 199.5 573.2 540.1
Men Equipped 231 Sub-Juniors
1 Nicolas Tóth M 17~ Equipped 231 219.3 529.1 485 485 1499.1 414.68
2 Daniel Cibulka M 17~ Equipped 231 214.9 440.9 297.6 435.4 1173.9 327.48
Men Equipped 264+ Masters 2
DQ Jiří Kadlec Czechia M 52~ Equipped 264+ 307.5 683.4