2019 CSST Pohár starosty města Zbýšov dorostu v klasickém silovém trojboji

2019-12-14, Czechia, Zastávka

Rank Lifter Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
1 Jakub Pelikán M 17~ Classic 183 178.8 518.1 338.4 567.7 1424.2 437.28
2 Karel Rada M 17~ Classic 183 179.6 534.6 303.1 567.7 1405.4 430.23
3 Adam Kubový M 17~ Classic 205 195.3 440.9 253.5 595.2 1289.7 376.50
4 David Lacina M 15~ Classic 163 162.7 396.8 242.5 490.5 1129.8 369.36
5 Jan Široký M 15~ Classic 145 109.5 336.2 220.4 231.5 788.1 368.18
6 Adam Vala M 15~ Classic 183 179.2 440.9 270 479.5 1190.5 364.98
7 Šárka Fibingrová F 17~ Classic 138 110.9 237 132.2 253.5 622.8 361.27
8 Lukáš Wasserbauer M 17~ Classic 205 187.6 429.9 286.6 479.5 1196 356.91
9 Karel Petráš M 17~ Classic 205 196.8 440.9 253.5 507 1201.5 349.32
10 Jonáš Starý M 17~ Classic 231 211.4 457.4 242.5 534.6 1234.6 346.87
11 Jakub Marek M 16~ Classic 205 193.8 407.8 231.5 540.1 1179.4 345.77
12 Josef Sladký M 17~ Classic 231 217.6 402.3 292.1 545.6 1240.1 344.16
13 Štěpán Küschner M 17~ Classic 231 226.8 474 275.5 485 1234.6 337.08
14 Martin Kochrda M 16~ Classic 205 196.6 396.8 248 507 1151.9 335.09
15 Petr Thiel M 17~ Classic 163 160.5 380.3 253.5 380.3 1014.1 334.79
16 Tomáš Vidourek M 16~ Classic 205 196.6 396.8 220.4 529.1 1146.4 333.49
17 Robert Sporka M 17~ Classic 183 164.4 374.8 253.5 374.8 1003.1 325.43
18 Jan Mayer M 16~ Classic 163 157.2 347.2 176.3 440.9 964.5 323.33
19 Petr Novák M 17~ Classic 163 150.3 341.7 225.9 363.7 931.4 323.09
20 Šimon Král M 16~ Classic 231 224.4 407.8 264.5 501.5 1173.9 321.82
21 Karolína Křivánková F 17~ Classic 138+ 150.3 264.5 137.8 297.6 699.9 321.67
22 Lucie Charvátová F 17~ Classic 138+ 151.2 287.7 126.7 281.1 695.5 318.33
23 Tomáš Fryček M 16~ Classic 163 158.5 330.7 187.4 396.8 914.9 304.80
24 David Vích M 16~ Classic 205 203.5 396.8 214.9 446.4 1058.2 302.62
25 Jiří Patočka M 15~ Classic 163 157.2 374.8 214.9 308.6 898.3 301.16
26 Michal Zejda M 16~ Classic 264 238.1 413.3 242.5 451.9 1107.8 297.43
27 Daniel Lukš M 14~ Classic 145 143 286.6 176.3 352.7 815.7 294.60
28 Eliška Ročárková F 17~ Classic 138 133.1 225.9 110.2 242.5 578.7 291.16
29 Tomáš Janda M 17~ Classic 231 220 385.8 187.4 440.9 1014.1 280.18
30 Jiří Vychodil M 17~ Classic 205 189.1 308.6 176.3 396.8 881.8 261.95
31 Jiří Veverka M 17~ Classic 205 199.5 275.5 248 380.3 903.9 261.01
32 Jakub Zoicas M 16~ Classic 205 198.2 330.7 181.8 385.8 898.3 260.29
33 Simona Škáchová F 16~ Classic 138+ 179.6 237 115.7 253.5 606.2 249.09
34 Marek Foral M 14~ Classic 163 158.3 270 154.3 286.6 711 237.11
35 Rostislav Killar M 15~ Classic 231 212.5 314.1 132.2 347.2 793.6 222.48
36 Lubomír Medo M 14~ Classic 163 154.5 220.4 165.3 253.5 639.3 217.09
DQ Marek Jiřík M 17~ Classic 231 213.4 440.9 259