2019 CSST Pohár starosty města Zbýšov juniorů v klasickém silovém trojboji

2019-12-14, Czechia, Zastávka

Rank Lifter Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
1 Jakub Šigut M 19~ Classic 264 246.4 556.6 319.6 666.9 1543.2 409.95
2 Tomáš Vorel M 18~ Classic 145 140 374.8 264.5 462.9 1102.3 405.55
3 Michal Daněk M 20~ Classic 183 177.8 490.5 286.6 534.6 1311.7 404.15
4 Denis Zsibrita M 18~ Classic 183 179 496 286.6 507 1289.7 395.69
5 Petr Januš M 20~ Classic 231 219.8 496 330.7 595.2 1421.9 393.01
6 Barbora Josková F 21~ Classic 138 135.8 286.6 165.3 330.7 782.6 387.84
7 Denis Kurečka M 19~ Classic 264+ 270.9 529.1 352.7 606.2 1488.1 386.01
8 Anna Brennan F 20~ Classic 158 147.2 319.6 148.8 341.7 810.2 377.91
9 Tomáš Magda M 21~ Classic 205 201.2 479.5 264.5 567.7 1311.7 377.13
10 Vojtěch Bula M 18~ Classic 205 201.2 485 286.6 540.1 1311.7 377.13
11 Artem Usov M 18~ Classic 264 254.8 518.1 347.2 556.6 1421.9 374.26
12 Petr Kolíšek M 21~ Classic 183 181.8 418.8 303.1 490.5 1212.5 368.45
13 Pavel Kudělka M 19~ Classic 231 208.7 496 248 556.6 1300.7 367.52
14 Lucie Daňková F 18~ Classic 158 156.3 303.1 159.8 358.2 821.2 367.36
15 Jan Richter M 20~ Classic 205 194.9 462.9 264.5 523.6 1251.1 365.67
16 Aneta Jelenová F 19~ Classic 138 138 275.5 132.2 330.7 738.5 361.52
17 Ondřej Batelka M 21~ Classic 231 220.9 424.4 319.6 562.1 1306.2 360.30
18 David Bárek M 18~ Classic 264 263.4 512.5 292.1 573.2 1377.9 359.68
19 Jan Matulík M 18~ Classic 231 224.8 457.4 270 584.2 1311.7 359.33
20 Tomáš Merhout M 18~ Classic 205 197.1 407.8 270 551.1 1229 357.13
21 Jakub Modráček M 20~ Classic 163 161.8 385.8 237 462.9 1085.7 356.33
22 Jan Bolech M 22~ Classic 163 162.1 396.8 270 418.8 1085.7 355.80
23 Roman Zelenka M 22~ Classic 231 213 424.4 314.1 529.1 1267.6 354.95
24 David Stankovič M 18~ Classic 264 237 457.4 275.5 556.6 1289.7 346.79
25 Adéla Nejedlá F 20 Classic 138 138.6 259 126.7 319.6 705.4 344.08
26 Jakub Severa M 22~ Classic 205 190.9 429.9 286.6 446.4 1162.9 343.68
27 Jiří Hamouz M 18~ Classic 205 196.6 391.3 281.1 496 1168.4 339.90
28 Filip Lukša M 19~ Classic 163 160 374.8 231.5 418.8 1025.1 339.11
29 Veronika Pasičná F 19~ Classic 125 123.4 231.5 115.7 286.6 633.8 338.27
30 Vojtěch Poljak M 18~ Classic 205 204.2 462.9 253.5 468.4 1184.9 338.26
31 Sandra Kučerová F 18~ Classic 158 149.9 264.5 137.8 330.7 733 337.57
32 Marek Bajer M 19~ Classic 163 159.8 330.7 242.5 418.8 992 328.50
33 Nikol Barkóciová F 21~ Classic 125 112.3 198.4 126.7 242.5 567.7 326.09
34 Tomáš Houfek M 20~ Classic 183 175.2 352.7 253.5 440.9 1047.2 325.57
35 Jan Truxa M 21~ Classic 205 193.2 369.2 286.6 446.4 1102.3 323.64
36 František Frantál M 18~ Classic 183 175.9 396.8 203.9 429.9 1030.6 319.67
37 Karolína Kujalová F 20~ Classic 158 156.9 214.9 165.3 319.6 699.9 312.22
38 Aleš Garčic M 22~ Classic 205 203.5 374.8 209.4 507 1091.3 312.08
39 Lukáš Papírník M 22~ Classic 183 181.2 347.2 248 424.4 1019.6 310.51
40 Nikola Styblíková F 20~ Classic 125 117 187.4 121.2 225.9 534.6 297.44
41 Toturbii Toturbiev M 21~ Classic 264+ 268.9 402.3 281.1 440.9 1124.3 292.12
42 Daniel Černý M 18~ Classic 205 190.9 385.8 203.9 396.8 986.5 291.56
43 Radim Vích M 22~ Classic 231 225.9 385.8 225.9 413.3 1025.1 280.30
44 Adéla Kuběnová F 21~ Classic 125 117.5 148.8 115.7 231.5 496 275.17
45 Jitka Frühbauerová F 19~ Classic 158 157.4 242.5 121.2 242.5 606.2 269.92
46 Matěj Hájský M 18~ Classic 163 153.2 264.5 181.8 319.6 766.1 261.85