2020 CSST Mistrovství České republiky dorostu v klasickém silovém trojboji

2020-10-10, Czechia, Víska u Višňové

Place Lifter Home Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
Women Classic 138 Sub-Juniors
1 Denisa Turková Czechia F 16~ Classic 138 117.7 203.9 110.2 253.5 567.7 314.46
2 Adéla Pivoňková F 17~ Classic 138 135.5 220.4 110.2 286.6 617.3 306.28
Women Classic 158 Sub-Juniors
1 Jana Daňková F 17~ Classic 158 144.6 259 126.7 303.1 688.9 325.63
2 Sára Kopřivová F 17~ Classic 158 148.6 275.5 121.2 286.6 683.4 316.73
Women Classic 185 Sub-Juniors
1 Michaela Kanátová Czechia F 17~ Classic 185 170.4 319.6 165.3 341.7 826.7 349.98
Men Classic 130 Sub-Juniors
1 Oliver Balážik M 16~ Classic 130 126.1 281.1 165.3 330.7 777.1 314.38
Men Classic 163 Sub-Juniors
1 David Lacina Czechia M 16~ Classic 163 162.2 402.3 264.5 529.1 1196 391.74
2 Tomáš Votava M 17~ Classic 163 159.1 396.8 248 485 1129.8 375.26
3 Jaroslav Kubíček M 17~ Classic 163 159.4 374.8 253.5 501.5 1129.8 374.88
4 Jiří Patočka M 16~ Classic 163 159.6 418.8 225.9 485 1129.8 374.50
5 Tomáš Fryček M 17~ Classic 163 156.3 374.8 214.9 490.5 1080.2 363.66
6 Jakub Straka M 17~ Classic 163 157.2 380.3 248 446.4 1074.7 360.28
7 Marek Petružela M 17~ Classic 163 160.9 352.7 220.4 440.9 1014.1 334.12
8 Daniel Kristlík M 17~ Classic 163 163.1 352.7 220.4 440.9 1014.1 330.88
9 Jakub Novotný Czechia M 17~ Classic 163 160.7 303.1 264.5 374.8 942.4 310.83
10 Viktor Hubáček M 15~ Classic 163 162 303.1 209.4 402.3 914.9 299.96
11 Vojtěch Kij M 16~ Classic 163 160.5 336.2 220.4 352.7 909.4 300.22
12 Jan Kraus M 15~ Classic 163 162 330.7 181.8 385.8 898.3 294.54
13 Tomáš Sladký M 15~ Classic 163 158.9 308.6 187.4 391.3 887.3 295.02
Men Classic 183 Sub-Juniors
1 Mikuláš Sikora Czechia M 16~ Classic 183 179 440.9 303.1 588.6 1332.7 408.88
2 Pavel Řezáč M 17~ Classic 183 179 429.9 275.5 485 1190.5 365.25
3 Ondřej Kaucký Czechia M 18 Classic 183 182.7 424.4 319.6 429.9 1173.9 355.70
4 Tomáš Zahradníček M 15~ Classic 183 177 396.8 231.5 462.9 1091.3 337.14
5 Denis Švancara M 15~ Classic 183 176.3 352.7 203.9 418.8 975.5 302.09
6 Daniel Hlavička M 17~ Classic 183 178.8 319.6 187.4 418.8 925.9 284.30
Men Classic 205 Sub-Juniors
1 Tomáš Vidourek M 17~ Classic 205 201.5 507 270 589.7 1366.8 392.76
2 Martin Kochrda M 17~ Classic 205 198.2 462.9 259 485 1207 349.72
3 Ondřej Smetaník Czechia M 16~ Classic 205 199.9 418.8 308.6 457.4 1184.9 341.80
4 David Petr M 17~ Classic 205 190 418.8 253.5 496 1168.4 346.19
5 Jakub Kříž M 16~ Classic 205 199.3 385.8 231.5 512.5 1129.8 326.44
6 František Dvořák M 17~ Classic 205 201.7 457.4 209.4 462.9 1129.8 324.48
7 Jakub Zoicas M 17~ Classic 205 202.1 363.7 187.4 462.9 1014.1 290.93
Men Classic 231 Sub-Juniors
1 Jiří Jersák M 17~ Classic 231 226.6 451.9 259 551.1 1262.1 344.73
2 David Vích M 17~ Classic 231 229.5 496 264.5 501.5 1262.1 343.15
3 Michal Zejda M 17~ Classic 231 220.2 418.8 275.5 479.5 1173.9 324.20
4 Dalibor Mohelník M 16~ Classic 231 215.4 308.6 176.3 440.9 925.9 258.07
Men Classic 264 Sub-Juniors
1 Šimon Král Czechia M 17~ Classic 264 250.9 496 297.6 529.1 1322.7 349.62