2020 CSST Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

2020-09-05, Czechia, Staňkov

Place Lifter Home Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
Women Classic 125 Juniors
1 Natálie Jírovská F 22~ Classic 125 111.7 220.4 110.2 242.5 573.2 330.49
2 Kateřina Šupíková Czechia F 20~ Classic 125 123.4 209.4 126.7 264.5 600.7 320.62
Women Classic 138 Juniors
1 Michaela Kučerová F 21~ Classic 138 135.8 198.4 126.7 264.5 589.7 292.24
2 Jana Sponnerová F 20~ Classic 138 135.8 192.9 93.7 275.5 562.1 278.59
Women Classic 158 Juniors
1 Barbora Josková F 22~ Classic 158 146.4 275.5 189.6 352.7 817.9 383.17
2 Lucie Peterová F 19~ Classic 158 153 264.5 121.2 308.6 694.4 315.25
3 Jessica Medwell F 18~ Classic 158 147.2 275.5 110.2 303.1 688.9 321.35
4 Alžběta Michlová F 21~ Classic 158 153.6 270 132.2 264.5 666.9 301.83
Women Classic 185 Juniors
1 Tereza Toušková F 19~ Classic 185 185.2 242.5 110.2 286.6 639.3 258.60
Women Classic 138+ Sub-Juniors
1 Jana Daňková F 17~ Classic 138+ 146.4 248 132.2 286.6 666.9 312.42
2 Simona Škáchová F 17~ Classic 138+ 183.2 231.5 132.2 270 633.8 257.78
Men Classic 145 Juniors
1 Matěj Vojtěch M 18~ Classic 145 142.2 341.7 248 418.8 1008.6 366.17
Men Classic 163 Juniors
1 Štěpán Jindra M 22~ Classic 163 162.9 418.8 225.9 567.7 1212.5 396.00
2 Tomáš Kozák M 22~ Classic 163 160 380.3 253.5 507 1140.9 377.39
3 Dominik Nováček M 22~ Classic 163 159.4 385.8 264.5 485 1135.3 376.71
Men Classic 183 Juniors
1 Jakub Pelikán Czechia M 18~ Classic 183 179.6 563.2 363.7 578.7 1505.7 460.94
2 Josef Susík M 19~ Classic 183 176.8 474 286.6 567.7 1328.3 410.68
3 Jakub Daněk M 19~ Classic 183 177.7 496 286.6 545.6 1328.3 409.40
4 Robert Sporka M 18~ Classic 183 182.7 429.9 286.6 440.9 1157.4 350.69
5 Vítek Kněbort M 18~ Classic 183 168.6 341.7 275.5 496 1113.3 354.99
6 Jakub Modráček M 21~ Classic 183 182.9 385.8 248 396.8 1030.6 312.06
Men Classic 205 Juniors
1 Karel Rada #2 Czechia M 18~ Classic 205 188.2 545.6 319.6 573.2 1438.5 428.43
2 Vojtěch Bula M 19~ Classic 205 203 529.1 297.6 551.1 1377.9 394.45
3 Pavel Eminger M 21~ Classic 205 203.5 507 292.1 540.1 1339.3 383.01
4 Karel Petráš M 18~ Classic 205 200.4 462.9 281.1 551.1 1295.2 373.18
5 Tomáš Merhout M 19~ Classic 205 201.7 429.9 286.6 573.2 1289.7 370.39
6 Vladimír Schreib M 21~ Classic 205 201.9 451.9 253.5 512.5 1218 349.62
7 Pavel Kurek M 19~ Classic 205 202.1 457.4 275.5 485 1218 349.44
8 Jakub Hrudka M 19~ Classic 205 203.7 407.8 264.5 496 1168.4 333.97
9 Marek Čečatka M 21~ Classic 205 201.5 363.7 220.4 507 1091.3 313.57
10 Mikuláš Hobzík M 20~ Classic 205 192.2 363.7 231.5 485 1080.2 318.05
11 Tomáš Janda M 18~ Classic 205 194.4 396.8 231.5 451.9 1080.2 316.11
12 Radek Šmejkal M 18~ Classic 205 188.9 396.8 286.6 308.6 992 294.89
13 Vojtěch Křížek M 20~ Classic 205 203 374.8 198.4 402.3 975.5 279.27
Men Classic 231 Juniors
1 Jakub Wagner M 21~ Classic 231 231.5 518.1 385.8 573.2 1477.1 400.36
2 Josef Sladký M 18~ Classic 231 222.4 440.9 308.6 595.2 1344.8 369.93
3 David Pískatý M 19~ Classic 231 218.4 440.9 253.5 595.2 1289.7 357.33
Men Classic 264 Juniors
1 Artem Usov Czechia M 19~ Classic 264 264.5 573.2 374.8 562.1 1510.1 393.82
2 Martin Prokop Czechia M 20~ Classic 264 253.5 523.6 397.9 518.1 1439.6 379.43
3 David Stankovič M 19~ Classic 264 242.3 485 297.6 589.7 1372.3 366.44
4 Michael Křížek M 18~ Classic 264 256.4 462.9 330.7 578.7 1372.3 360.64
5 Matej Andar M 20~ Classic 264 233.2 446.4 275.5 490.5 1212.5 327.79
Men Classic 264+ Juniors
1 Ivo Kovář M 19~ Classic 264+ 305.5 496 303.1 578.7 1377.9 349.78
Men Classic 130 Sub-Juniors
1 Jan Široký M 16~ Classic 130 115.3 365.9 220.4 237 823.4 364.31
2 Oliver Balážik M 16~ Classic 130 128.1 253.5 165.3 308.6 727.5 289.98
Men Classic 163 Sub-Juniors
1 Tomáš Fryček M 17~ Classic 163 158.5 380.3 214.9 485 1080.2 359.89
2 Jakub Straka M 17~ Classic 163 158 358.2 253.5 446.4 1058.2 353.27
3 Marek Petružela M 17~ Classic 163 161.3 308.6 220.4 418.8 948 311.72
4 Tomáš Sladký M 15~ Classic 163 157.2 319.6 181.8 374.8 876.3 293.77
5 Jan Kraus M 15~ Classic 163 158.9 319.6 176.3 380.3 876.3 291.35
6 Jakub Novotný Czechia M 17~ Classic 163 162.4 275.5 270 319.6 865.3 283.15
7 Viktor Hubáček M 15~ Classic 163 163.1 231.5 231.5 380.3 843.2 275.14
DQ Lukáš Bejda M 15~ Classic 163 161.6 159.8 303.1
Men Classic 183 Sub-Juniors
1 Jakub Joska M 17~ Classic 183 166.6 457.4 286.6 507 1251.1 402.15
2 Tomáš Votava M 17~ Classic 183 169.9 396.8 253.5 451.9 1102.3 349.63
3 Tomáš Zahradníček M 15~ Classic 183 177 352.7 220.4 446.4 1019.6 315.01
Men Classic 205 Sub-Juniors
1 Martin Kochrda M 17~ Classic 205 196.6 457.4 270 485 1212.5 352.73
2 Ondřej Smetaník Czechia M 16~ Classic 205 199 407.8 308.6 440.9 1157.4 334.59
3 František Dvořák M 17~ Classic 205 201.7 457.4 198.4 485 1140.9 327.65
4 Jakub Kříž M 16~ Classic 205 197.1 363.7 225.9 485 1074.7 312.28
5 Vojtěch Loukota M 15~ Classic 205 201.7 352.7 248 407.8 1008.6 289.66
6 Matěj Novotný M 17~ Classic 205 192.2 308.6 220.4 352.7 881.8 259.63
Men Classic 231 Sub-Juniors
1 Lukáš Kaprálek M 17~ Classic 231 228.8 440.9 308.6 562.1 1311.7 357.00
2 Jiří Jersák M 17~ Classic 231 220.4 424.4 253.5 551.1 1229 339.29
3 Michal Zejda M 17~ Classic 231 226.4 418.8 275.5 462.9 1157.4 316.24
4 Matyáš Vlček M 15~ Classic 231 216.5 314.1 270 396.8 981 272.84
5 Dalibor Mohelník M 16~ Classic 231 219.8 286.6 176.3 418.8 881.8 243.73
Men Classic 264 Sub-Juniors
1 Šimon Král Czechia M 17~ Classic 264 245.6 462.9 286.6 507 1256.6 334.17