2021 CSST Mistrovství Čech juniorů a dorostu v klasickém silovém trojboji

2021-09-11, Czechia, Staňkov

Place Lifter Home Sex Age Equip Class Weight Squat Bench Deadlift Total Wilks
Women Classic 103 Juniors
1 Veronika Linhartová F 22~ Classic 103 102.8 166.4 93.7 214.9 475.1 291.39
Women Classic 138 Juniors
1 Nela Smetaníková F 21~ Classic 138 137.6 187.4 82.6 231.5 501.5 245.96
Women Classic 152 Juniors
1 Alžběta Michlová F 22~ Classic 152 149.5 281.1 143.3 314.1 738.5 340.65
2 Michaela Kučerová F 22~ Classic 152 146.7 253.5 148.8 308.6 711 332.53
Women Classic 167 Juniors
1 Valerie Velemanová F 21~ Classic 167 153.3 264.5 159.8 341.7 766.1 347.25
2 Tereza Loosová F 20~ Classic 167 162.7 281.1 126.7 358.2 766.1 333.74
3 Zuzana Jarošová F 21~ Classic 167 165.4 286.6 143.3 292.1 722 311.21
4 Zuzana Kupcová F 21~ Classic 167 159.8 242.5 137.8 308.6 688.9 303.62
5 Renata Šimonová F 18~ Classic 167 161.6 253.5 115.7 181.8 551.1 241.16
Women Classic 185+ Juniors
1 Simona Škáchová F 18~ Classic 185+ 194.3 253.5 137.8 297.6 688.9 272.43
Women Classic 114 Sub-Juniors
1 Valentýna Štáchová F 17~ Classic 114 112.6 203.9 88.1 253.5 545.6 312.72
2 Adéla Veselá F 17~ Classic 114 113.2 203.9 104.7 237 545.6 311.55
Women Classic 125 Sub-Juniors
1 Anna Marková F 17~ Classic 125 124.6 198.4 99.2 259 556.6 294.83
Women Classic 152 Sub-Juniors
1 Štěpánka Radová Czechia F 14~ Classic 152 146.1 203.9 110.2 253.5 567.7 266.24
Men Classic 130 Juniors
1 Tanam Majerský Czechia M 19~ Classic 130 125 264.5 231.5 396.8 892.8 364.27
Men Classic 163 Juniors
1 Ondřej Houdek M 22~ Classic 163 162 498.2 253.5 507 1258.8 412.72
2 Tomáš Votava M 18~ Classic 163 161.6 418.8 275.5 507 1201.5 394.70
3 Jakub Straka M 18~ Classic 163 160.7 396.8 253.5 485 1135.3 374.45
4 Matěj Vojtěch M 19~ Classic 163 150.8 369.2 264.5 457.4 1091.3 377.66
5 Jakub Novotný Czechia M 18~ Classic 163 162.2 369.2 292.1 407.8 1069.2 350.22
6 Tomáš Koudela M 21~ Classic 163 160.7 363.7 225.9 474 1063.7 350.82
7 Marek Petružela M 18~ Classic 163 162 352.7 225.9 440.9 1019.6 334.29
8 Marek Bárta M 18~ Classic 163 161.3 336.2 225.9 451.9 1014.1 333.47
9 Jan Kašpar M 20~ Classic 163 163.1 286.6 198.4 424.4 909.4 296.72
Men Classic 183 Juniors
1 Filip Čáp Czechia M 19 Classic 183 182.3 435.4 286.6 540.1 1262.1 382.97
2 Robert Sporka M 19~ Classic 183 181 462.9 292.1 468.4 1223.5 372.89
3 Adam Šťastný M 22~ Classic 183 178.1 396.8 264.5 518.1 1179.4 362.98
4 Tomáš Vrba M 20~ Classic 183 169.3 396.8 264.5 451.9 1113.3 354.05
Men Classic 205 Juniors
1 Lars Lukeš M 21~ Classic 205 199 518.1 319.6 628.3 1466 423.82
2 Jakub Daněk M 20~ Classic 205 190.2 529.1 330.7 600.7 1460.5 432.46
3 Karel Rada #2 Czechia M 19~ Classic 205 185.6 540.1 308.6 573.2 1421.9 426.94
4 Tomáš Merhout M 20~ Classic 205 202.3 479.5 275.5 573.2 1328.3 380.86
5 Martin Kochrda M 18~ Classic 205 193.8 468.4 264.5 518.1 1251.1 366.77
6 Marek Čečatka M 22~ Classic 205 199.5 418.8 253.5 540.1 1212.5 350.13
7 Adam Kulhánek M 19~ Classic 205 202.8 418.8 253.5 507 1179.4 337.83
8 Matěj Novotný M 18~ Classic 205 189.6 341.7 220.4 396.8 959 284.50
Men Classic 231 Juniors
1 Pavel Kurek M 20~ Classic 231 225.9 562.1 330.7 556.6 1449.5 396.34
2 David Pískatý M 20~ Classic 231 226.4 507 286.6 628.3 1421.9 388.52
3 Josef Sladký M 19~ Classic 231 219.1 468.4 325.1 606.2 1399.9 387.39
4 Karel Petráš M 19~ Classic 231 206.8 496 297.6 573.2 1366.8 387.91
5 Jiří Hamouz M 20~ Classic 231 217.1 429.9 341.7 562.1 1333.8 370.47
6 Marek Jiřík M 19~ Classic 231 226.6 479.5 297.6 507 1284.2 350.75
7 Vladimír Schreib M 22~ Classic 231 226.2 496 264.5 485 1245.6 340.46
8 Vojtěch Studený M 21~ Classic 231 210.1 429.9 275.5 429.9 1135.3 319.89
9 Tomáš Janda M 19~ Classic 231 207.6 407.8 237 474 1118.8 316.90
10 Michal Zejda M 18~ Classic 231 210.3 407.8 270 440.9 1118.8 315.08
11 Vojtěch Křížek M 21~ Classic 231 225.1 352.7 192.9 352.7 898.3 246.00
Men Classic 264 Juniors
1 Václav Vlk Czechia M 20~ Classic 264 248 567.7 424.4 595.2 1587.3 420.90
2 David Stankovič M 20~ Classic 264 255.5 551.1 336.2 617.3 1504.6 395.75
3 Michael Křížek M 19~ Classic 264 248.9 474 374.8 584.2 1433 379.60
4 Šimon Král Czechia M 18~ Classic 264 257.9 507 308.6 551.1 1366.8 358.64
5 Zdeněk Hliněný M 22~ Classic 264 261 523.6 319.6 518.1 1361.3 356.15
Men Classic 264+ Juniors
1 Martin Valenta M 18~ Classic 264+ 320.7 628.3 396.8 650.3 1675.5 422.32
2 Zbyněk Zuna M 22~ Classic 264+ 281.1 540.1 352.7 573.2 1466 377.47
Men Classic 130 Sub-Juniors
1 Oliver Balážik M 17~ Classic 130 128.7 325.1 181.8 374.8 881.8 349.79
2 Jan Široký M 17~ Classic 130 122.4 369.2 243.6 225.9 838.8 349.14
Men Classic 163 Sub-Juniors
1 Šimon Falta M 16~ Classic 163 160.7 418.8 264.5 462.9 1146.4 378.08
2 Adam Kořánek M 16~ Classic 163 159.8 363.7 231.5 485 1080.2 357.70
3 Tomáš Sladký M 16~ Classic 163 162.2 358.2 214.9 413.3 986.5 323.14
4 Nikita Velechovský M 17~ Classic 163 162 352.7 203.9 396.8 953.5 312.61
5 Jakub Kralovec M 17~ Classic 163 155.9 308.6 198.4 396.8 903.9 304.77
Men Classic 183 Sub-Juniors
1 Ondřej Slaba M 16~ Classic 183 175.7 424.4 281.1 496 1201.5 372.96
2 Tomáš Zahradníček M 16~ Classic 183 181.6 429.9 270 485 1184.9 360.34
3 Adam Preis M 15~ Classic 183 174.1 336.2 253.5 380.3 970 302.80
4 Lukáš Bejda M 16~ Classic 183 178.3 297.6 198.4 352.7 848.7 261.01
Men Classic 205 Sub-Juniors
1 Šimon Mitráš M 17~ Classic 205 192.2 363.7 275.5 485 1124.3 331.03
2 Jiří Studeník M 16~ Classic 205 190.4 369.2 209.4 391.3 970 287.03
Men Classic 231 Sub-Juniors
1 Vojtěch Loukota M 16~ Classic 231 213.8 429.9 292.1 485 1207 337.44
2 Dalibor Mohelník M 17~ Classic 231 216.5 352.7 187.4 462.9 1003.1 278.97
3 David Cízl M 15~ Classic 231 224.6 330.7 198.4 440.9 970 265.82
Men Classic 264+ Sub-Juniors
1 Dominik Fictum M 17~ Classic 264+ 275.1 275.5 248 385.8 909.4 235.14
Men Classic 163 Juniors Squat Only
DQ Sebastian Oláh M 21~ Classic 163 153.8